פשפש המיטה בישראל

פשפש המיטה

מיהו פשפש המיטה ? מדובר בזחל מתבגר, פשפש לרוב מגיע מבעלי החיים והוא מגיע בהפתעה אפילו בריהוט של יד שנייה כמו מזרן ישן ואפילו שטיח. פשפש המיטה נולד בעקבות נקבה המטילה ביצים בעוד הזחל מחפש חריצים בהם הוא יכול להבנות, כך הוא מגיע למיטה בסופו של דבר. בעוד פשפש בוגר מגיח, הוא מחפש מנת דם וכשהוא מגיע לבית הוא בעצם מתחיל במלאכת עקיצת האנשים החיים בבית.

על פועלו של פשפש המיטה

פשפש המיטה עוקץ ברגליים אך גם בבטן ואפיל בגב. במידה ואתם חושדים כי בבית יש פשפשים, רצוי כי תבצעו שאיבה של ספות ואפילו מזרנים, כיצד תנהגו הרבה לפני שהמדביר מגיע? הנה לכם סיבה אחת לשאוב את הספות ואת המיטה על מנת למנוע את פשפש המיטה ואת הגעתו. המדביר שיגיע יפעל ובזכות שאיבת המיטות ייצור יעילות וימנע הדברה חוזרת או חזרה של פשפש המיטה לחייכם. פרעושיםהדברת פרעושים

פועלו של מדביר הדברת חדקונית הדקל החברה  להדברה חדקונית הדקל

הדברת פשפש המיטה קשור בביקורו של המדביר ובשימוש חומר הדברה הנקרא פירתרואיד. כמו כן, בין הרעלים ניתן למצוא גם חומר העוצר את גדילת החרקים ומונע מאותם גלדים להפוך לבוגרים ואחר כך לזחלים המחפשים פינות והופכים בעצם לאותו פשפש המיטה שמפריע לשנתכם.

כיצד יתבצע הריסוס פשפש המיטה ? דברים שחשוב לדעת

מדביר מקצועי יבצע ריסוס על הרצפה בכל הבית, גם על הקירות וכל מיקום אחר בגובה של 20 ס"מ לפחות. מווסת הגדילה מחייב שימוש, במידה ולא תשתמשו בו, התכוננו לביקורו של פשפש המיטה בשנית. בטרם תבצעו ריסוס, בדקו באיזה חומר משתמש המדביר, כשאתם רוצים לבצע הדברה שתמנע את ביקורו של פשפש המיטה, חשוב לדעת כי קיימים מדבירים אשר עלולים להדביר ישירות על המזרן והדבר עלול להשפיע עליכם ועל ילדכם בשעת השינה, מיותר לציין, אתם עלולים לנשום את הרעלים.
הדברת פשפש המיטה מזרחי הדברות החברה הארצית להדברה ירוקה

מחפשים מישהו שיסלק את פשפש המיטה שלכם? אל חשש, אנחנו נסייע לכם בכך, השאירו את הפרטים באתר ואחד מהמומחים שלנו ישמח לסייע לכם ואף לזמן אליכם מדביר אשר יטפל בבעיה אחת ולתמיד. מקצועיות? זה בהחלט אנחנו. הדברת נמלים נמלת האש נמלים