פשפש המיטה איך יודעים

פשפש המיטה
פשפש המיטה – הדברת פשפש המיטה

איך יודעים אם זה פשפשים?

או בשמם המדוייק, פשפש המיטה, פשפשים בדרך כלל עוקצים כאשר אנשים נמצאים במיטתם או בספה, או הכורסה. בסבירות הכי גבוהה, שכאשר אתם הולכים לישון ומגלים שאתם נעקצים ללא הרף, יש סיבה טובה להאמין שיש לכם את פשפש המיטה, וזה לא אחד… אף פעם, זה משפחה גדולה.

איך זה מגיע אלינו?

אם יש לכם כלבים או חתולים, אז זה קל מאד, החיות האלו מביאות אותם בפרוותם מכל מקום. ואם החמודים האלו, חיות המחמד, גם עולים על המיטות אז סביר להניח שמהר מאד גם אתם תרגישו בפשפש המיטה.

אפשרות אחרת

מיטות צבאיות בתי חולים צבאיים, או כל אכסניה מסוג קצת פחות נקי מן הרצוי. כל אלו הם מקור לייבוא של פשפש המיטה לביתכם.

הם יגיעו עם הבגדים שלכם אל ביתכם.

למה נעקצים דווקא בשינה?

פשפש המיטה אינו נמצא על גוף המארח שלו, כלומר, לא על חיית המחמד, ולא על גופכם, גם. הוא נמצא רוב הזמן במיטה, יש לו מסתורים משלו, מצד הנסתר החשוך של המיטה, ושם הוא חי ומטיל את ביציו. אני לא אגיד כמה, אבל זה מתרבה מהר מאד, אם זה כבר נמצא.

והביצים הן בתוך החריצים של המיטות. כלומר גם זה אינו עובר עקב כביסות בהרתחה וכו', זה ממש לא ישנה מאום.

מה הסימנים הנוספים?

אם יש על הסדינים כתמים אדומים-חומים שנראים כמו כתמי דם, ואתם חושבים שזה מן העקיצות, זה לא ממש, זה גם מן העקיצות וזה גם הכתמי צואה של הפשפשים, זה סימן היכר מובהק שאלו אכן מדובר בפשפש המיטה.

איך נפטרים מזה?

שאלה מצויינת, אין דרך כביסות או ניקיונות לבער את הנגע של פשפש המיטה, כי הם פשוט לא נמצאים במקומות שאתם מנקים.

הפתרון היחיד שאנחנו מכירים והוא באופן בדוק עובד, הוא הדברת פשפש המיטה, זו שמה. בהדברה זו כל מקומות השינה והיצועים שלכם מרוססים, חומרי הריסוס אינם רעילים כמעט לבני האדם או לחיות המחמד, ועם זאת מאד רעילים לפשפש המיטה, ההדברה היא הדברה ירוקה, כפי שאמרנו קודם במילים אחרות.

וניתן לחזור לבית לאחר מספר שעות, ניתנת אחריות בכתב
מזרחי הדברות החברה הארצית להדברת טרמיטים בישראל הדברת טרמיטים זה אנחנו