מהו פשפש המיטה

מהו פשפש המיטה? הוא מגיע בזכות הטלת ביציה של הנקבה, נזרק אל הרצפה ומחפש לו מקום חמים ונעים לגדל את עצמו, במשך הזמן הוא הופך לזחל ואז מוצא את האפשרות לגרום לדיירי הבית האמיתיים לחוש שלא בנוח, הוא לרוב עוקץ בידיים, ברגליים ואפילו בגב, אז כיצד נפטרים ממנו אחת ולתמיד? כל המידע על פשפש המיטה.

פשפש המיטה טיפים לביקורו של המדביר

וודאו כי המדביר מרסס את הרצפה מסביב לכל חלקי הבית במרחק של 30 ס"מ לפחות, אתם לא רוצים לגמוע את הרעלים אל תוך גופכם. בדקו את החומרים בהם משתמש המדביר בפועל ואל תרססו ישירות על המזרן.
לא תמיד ניתן לדעת האם מדובר בפרעוש או בנגע של פשפש המיטה, וודאו כי אתם או המדביר מזהים את הנגע, כך תשתמשו בחומר הנכון והראוי.
כיצד לזהות פשפש מיטה

בדקו מספר דברים, מיקומו של הפשפש, האם הוא נמצא על הרצפה או במזרן עצמו? היכן אתם נעקצים? האם זה ברגליים? האם בבטן? אם תעקצו בגב, קחו בחשבון כי מדובר באותו פשפש. הפרטים הללו יסייעו לכם ללכוד את אותו פשפש מיטה ולהקל עליכם. במידה ויש בבית בעל חיים, ציינו גם את זה בפני המדביר, כך תקלו עליו באיתור הבעיה.

כיצד למצוא מדביר ל הדברת פשפש המיטה ?

ערכו סקר שווקים אינטרנטי, השוק מציע מגוון של בעלי מקצוע. בקשו תעודה מזהה ותעודה מקצועית, כך תוכלו לדעת כי האדם הפועל בבית שלכם הינו מקצועי לחלוטין.
כמה זה עולה לנו? יש לא מעט הצעות שוות לכל כיס, אל תתפתו ליקר ביותר. היו סבלניים ומאידך קפדניים בבחירה.
היעזרו בחברים או מכרים, הם לבטח ימליצו בחום על מדביר טוב ומקצועי.
מחפשים מדביר מקצועי שיסלק את תופעת הפשפשים מהבית? אנחנו נסייע לכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר ואחד מהאנשים שלנו ישמח לשרת אתם ואף לבדוק אתכם יחדיו מה מקור הגירודים, מה מקור חוסר הנוחיות ואיך להשיב את השלווה הביתה. אז למה אתם מחכים? כשמדובר בבריאותכם וברווחתכם, מדובר בנו המדבירים.